Pro firmy - Mikulášské a vánoční programy

 

Máme dlouholetou zkušenost s pořádáním mikulášských (nejen) akcí. Můžeme vám připravit nejen slavnostní příchod pana Mikuláše s doprovodem, ale i bohatý program s vánoční tématikou. Naši animátoři mohou s dětmi vyrábět vánoční ozdoby, svícny, svíčky, ale také je zabaví celou řadou soutěží a her. K tomu můžeme samozřejmě nabídnout ozvučení, světla pro dokreslení atmosféry, podkresovou nejen vánoční muziku nebo třeba i vystavit nádherný betlém. K tomu umíme zajistit i další program – zajistíme kvalitního moderátora, vystoupení kouzelníka, balónkáře, dekorace, zkrátka vše na klíč.

Varianta 1 – pan Mikuláš, Anděl a dva čerti (hodný a zlý) – doba trvání do 1 h – podkresová hudba, příchod čertů, andělů a vyvolávání pana Mikuláše, příchod pana Mikuláše, projev k dětem a rozdávání dárků, na konci možnost focení s dětmi.

Cena: na vyžádání emailem nebo telefonicky

 

Varianta 2 - pan Mikuláš, Anděl a dva čerti (hodný a zlý) – doba trvání do 2 h – podkresová hudba, příchod čertů, andělů a vyvolávání pana Mikuláše, příchod pana Mikuláše, projev k dětem a rozdávání dárků, na konci možnost focení s dětmi, Dekorace pódium Peklo a Nebe, pásmo pro děti spojené s recitací básniček a písniček.

Cena: na vyžádání emailem nebo telefonicky

 

Varianta 3 – Ucelené pásmo „Mikulášská nadílka“ – doba trvání do 4 h – moderátor, vystoupení kouzelníka a balónkáře, pan Mikuláš, Anděl a dva čerti (hodný a zlý), dekorace pódium Peklo a Nebe, pásmo pro děti spojené s recitací básniček a písniček, soutěže pro děti pod vedením zkušených animátorů, čertovská diskoška, podkresová hudba, příchod čertů, andělů a vyvolávání pana Mikuláše, příchod pana Mikuláše, projev k dětem a rozdávání dárků, na konci možnost focení s dětmi, ozvučení, světla a potřebná technika.

Cena: na vyžádání emailem nebo telefonicky

 

Jsem schopni Vám připravit Mikulášskou besídku dle vašich požadavků, udělat vánoční dekorace, jen nelze chtít hodně muziky za málo peněz…