Pro rodiny

Nejčastěji v podvečer svátku svatého Mikuláše. Návštěva pana Mikuláše, Anděla a čerta (popřípadě dvou čertů), po domluvě vyzvednutí dárků, příchod týmu, případné pokárání zlobivých dětí (a těch je pomálu) z knihy hříchů a po básničkách či písničkách předání dárků, společné focení – doby trvání návštěvy cca 10 – 15 minut. Naším hlavním regiónem je Praha, v předvečer svatého Mikuláše pak pouze lokalita okolí Pankráce a Nuslí.

Jak to funguje?

Vyplníte objednávku nebo zavoláte a my Vás kontaktujeme emailem a potvrdíme Vámi uvedenou hodinu, případně se dohodneme na jiném čase návštěvy, pokud již bude Vámi požadovaný čas zamluven.

V den návštěvy přijdeme v dohodnutém termínu (pokud budeme mít zpoždění, tak Vám dáme předem vědět), ohlásíme se zazvoněním, přebereme od Vás sladkosti či odměny a můžeme začít. Navíc od našeho pana Mikuláše dostane každé děťátko v rodině malý balíček (to umíme pouze v případě objednávky naší návštěvy předem do 4.12.).

Pan Mikuláš je sice velmi moudrý muž, ale přesto při objednávce návštěvy musíte uvést přesnou adresu, počet dětí a věk a jejich jména a také, co by měl o nich Mikuláš, Anděl a také popřípadě čert, vědět. 

Jak se s námi spojit, najdete tady - kontakt.