Půjčovna kostýmů Mikuláš, čert, anděl v Praze

 

 

MIKULÁŠ, ČERT A ANDĚL – Vše, co potřebujete na pořádnou Mikulášskou akci. Půjčovna kostýmů Mikuláše, kostýmy čertů, andělské kostýmy a pestrý výběr doplňků. Různé křídel na anděla, svatozáře, andělské paruky. Čertí rohy, paruky na čerty, vidle, čertovské masky.

Rezervujte včas !!!

Půjčovné se pohybuje v rozmezí od 350,- do 1.000,- Kč na den, v závislosti na hodnotě kostýmu a množství doplňků. Cena se odvíjí od náročnosti kostýmu. Při zapůjčení kostýmů požadujeme vratnou kauci, která činí dvojnásobek hodnoty půjčovného. Znamená to, že v den zapůjčení zaplatíte kauci. Ve chvíli, kdy kostým vrátíte, odečteme z kauce půjčovné a rozdíl Vám vyplatíme zpět. Dále při zapůjčení kostýmu požadujeme předložení občanského průkazu.

Zde prezentované kostýmy nejen půjčujeme, ale také prodáváme, stejně jako nezbytné doplňky.

Kostým Mikuláš deluxe

Ojedinělý luxusní kostým Mikuláše tvoří hladké bílé šaty se zlatým zdobením a typický zlato červený ornát. Ornát je zdoben bohatým zlatým vyšíváním a třásněmi. Nepostradatelná je sametová zlatá čepice s temno-červeným křížem a lemováním. Součástí kostýmu je nezbytná mikulášská berla. Paruka a vousy nejsou součástí kostýmu, ale lze je u nás zakoupit. Pokud chcete být opravdovým Mikulášem a rozzářit dětské oči, tento kostým Mikuláše musíte mít.

Cena za den – 950,-Kč

 
 

Kostým Anděl

Dlouhé pohádkové šaty Anděla Vás promění v božskou bytost! Kostým zahrnuje lesklé bílé šaty až na zem se zlatými hvězdami a vyšíváním a se zlatým lemováním. Doplňkem je pak velká zlatá mašle v pase šatů. Nemůže chybět ani paruka, andělská křídla a svatozář.

Cena za den – 750,- Kč

 

Kostým Čert

Popis - Dokonale strašidelný klasický český kostým Čerta z černé plyše. Součástí kostýmu jsou overal, režná vesta, čepice s rohy a pytel na zlobivé děti. Případně také čertovské vidle.

Cena za den – 750,- Kč